O kapele Akustik

Akustik odehráli svůj první koncert v červnu 2009 a od té doby pravidelně vystupují na nejrůznějších akcích. Za dva roky působení si tak našli nemalou základnu posluchačů. Nejčastěji je můžeme vidět koncertovat v pražské Malostranské besedě.
Svým fanouškům nabízejí širokou škálu žánrově různorodých autorských skladeb, a to od písničkářských textů přes pomalé love songy až k rytmickým písním s prvky jazzu, blues a popu. Písně, jejichž autorem je zpěvák Martin Písařík, jsou lehce zapamatovatelné a návykové.
Příjemné hudbě dominuje výrazná kytara Omara Khaouaje. Na perkuse hraje Camilo Caller. Oba tito hudebníci mimo jiné doprovázeli např. zpěvačku Zuzanu Navarovou.
Hudební kvartet doplňuje absolventka HAMU Zuzana Virglerová. Ta Akustik doprovází na violoncello. 
 
www.akustik-music.cz

Úspěchy

Dvouleté výročí

Akustik nedávno oslavili dvouleté výročí svého působení na české hudební scéně. Slavilo se koncertem v Malostranské besedě. Kromě zajímavých hostů se příznivci kapely podívali i na přehlídku nové módní značky „Czech losers“, jejíž autorem je zpěvák Martin Písařík.

„Kapela zde za necelé dvě hodinky přehrála celý svůj dosavadní repertoár. Písně se u publika dočkaly nadšeného potlesku, některé si diváci s Akustikem i sami zazpívali – píseň „Trhali jsme fíky“ strhla snad každého, a její refrén byl slyšet ještě dlouho po skončení koncertu.“        Veronika Nováková / PraKultura